ARMY RUN DRILL

ARMY RUN DRILL

Unikátní tréninková překážková dráha v Praze v Lysolajích! Nikdy jsi extrémní překážkový závod neběžel? Nebo naopak běháš pravidelně a rád by ses zlepšil? Chceš si zaběhnout o voucher na jakýkoliv závod ARMY RUN v roce 2017 zdarma? ARMY RUN DRILL tu je přesně od toho, ale tím zdaleka nekončí.

Pod vedením Lumíra Němce a jeho zkušených instruktorů, bývalých elitních vojáků, zažij ten pravý armádní DRILL! Kluci z THOR TACTICAL ti ukážou, jak se překážky zdolávají tím správným, armádním způsobem! Naučí tě techniky, které ti ušetří spoustu energie na trase a sníží riziko zranění na minimum. Štěstí přeje připraveným!

Na dráze dlouhé 250 metrů leží více než 10ks unikátních překážek, které byly vybrány naším generálem, jako ty nejsložitější a nejzajímavější.
Na konci každého cca tří hodinového kurzu si zaběhneš dráhu na čas. Ten nejlepší si vyběhne voucher na jakýkoliv závod ARMY RUN v roce 2017 zdarma! Kapacita jednoho kurzu je maximálně 20 lidí.

VÍCE O LUMÍROVI

LUMÍR NĚMEC

Praxe v ozbrojených sborech 18 let. Policie- ochranná služba, Útvar rychlého nasazení (URN),  Útvar speciálních operací VP (SOG). Zahraniční nasazení Irák 2004, Kosovo 2005, Afghánistán 2007, 2008, Sýrie 2015.