CO JE ARMYRUN/ O NÁS

CO JE ARMYRUN?

Jsme ARMY RUN, nekompromisní překážkový závod s tradicí od roku 2014. 

Přinesli jsme ti již 3 ročníky plné bahna, překážek a vojenského drilu.

Přes 7000 účastníku proběhlo naše tratě a teď jsou členy obrovské ARMY RUN rodiny.

Jako jediný překážkový závod spolupracujeme s Armádou České republiky.

Na přípravě každé trasy a stavbě překážek se podílejí profesionální vojáci.

V letošním roce zajdeme ještě dál a dostaneme tě do přísně střežených území vojenských újezdů.

ARMY RUN je jediný překážkový závod pro veřejnost pořádaný pod záštitou Ministerstva obrany ČR.

Další z novinek pro rok 2017 je označení tras názvy CAPTAIN , MAJOR a GENERAL.

V nadcházející sezoně jsme pro tebe připravili 5 lokalit, které nabídnou celkem 10 závodů.

ARMY RUN nerozdává jen zážitky. Z každé tvojí registrace putuje 50 Kč do Vojenského fondu solidarity Armády České Republiky.

NA CO PŘISPÍVÁTE?

 

Z každé registrace putuje 50 Kč do Vojenského fondu solidarity Armády České republiky.

Cíle:

• Podporovat kvalitu života nezaopatřených dětí vojáků a vojákyň v činné službě, kteří zahynuli při plnění služebních povinností nebo jsou těžce tělesně postiženi následkem zranění utrpěného v přímé souvislosti s výkonem služby.

• Podávat pomyslnou pomocnou ruku vojákyním, vojákům v činné službě nebo jejich rodinám v tíživé životní situaci při katastrofické události přímo související s výkonem služby při překonávání nejkritičtějšího období od jednoho do šesti měsíců od události.

• Při ekonomické dostatečnosti fondu také poskytovat finanční pomoc, která efektivně zmírní možné negativní sociální dopady na jednotlivce či domácnosti rodin vojáků v činné službě, kteří se ocitli ne vlastní vinou v tíživé životní situaci v době překonávání nejkritičtějšího období od jednoho do šesti měsíců od události.

OCRA

 

Záleží nám na dodržování pravidel, a proto jsme se spojili s OCRA CZ. Hlavní motto organizace zní „ONLY THE WEAK CHEAT“ – jen slabí podvádějí.  Znamená to, že budeme velmi pečlivě kontrolovat chování závodníků na trati a jejich poctivost. U jednotlivých překážek a po celé trase závodu budou přítomni oficiální komisaři, kteří budou na závodníky dohlížet. Každému, kdo bude podvádět, bude přestřižen OCRA náramek, což znamená diskvalifikaci.

Díky záštitě OCRA se nyní závody ARMY RUN řadí do nominačních na mistrovství světa a Evropy v OCR.

Spojenectví s OCRA CZ přináší ještě jednu novinku, a to dětské závody. Ty budou nyní součástí všech závodů v nadcházející sezoně 2017.

THOR TAC TC & AR DRILL

 

Půldenní, denní a víkendové kurzy pod vedením profesionálních vojáků.

Díky spolupráci s THOR TAC TC přinášíme novinku AR DRILL. Vzniká tréninkové středisko, ve kterém stavíme originální překážky, jaké můžete vidět na závodech ARMY RUN. Účastníci si tak mohou vyzkoušet správnou techniku jejich zdolávání. Výcvik povedou právě ostřílení profesionálové z TC. Na místě bude až třicet překážek a okruh o délce 400 metrů, na kterém lze věrně nasimulovat celý závod.

arthor