Elite volunteers

Moje spolupráce s AR začala na prvním závodě v roce 2014, kde jsem si vydobyl pověst nejhlasitějšího dobrovolníka.“ Více jak 12 let se věnuji military v různých podobách – KVH, airsoft, paintball. ArmyRun byla jasná výzva.

Při samotném závodu mám na starost pyrotechniku, zbraně a jsem velitelem „Motivation teamu“ Motto: „Pokud zdrhám, snaž se mě předběhnout“. MvM – magor v maskáčích.

HENRY

ELITE VOLUNTEER

elite volunteers

MÍŠA

ELITE VOLUNTEER

Ahoj, jmenuji se Míša a k ARMY RUNu jsem se dostala v podstatě náhodou. Když jsem se po úrazu nemohla zúčastnit jako závodník, chtěla jsem jet aspoň jako dobrovolník a vypomoct. Od té doby jezdím jako dobrovolník pravidelně a užívám si to. Je to super akce v super kolektivu a doporučuji to zkusit všem, zranění není překážkou pro to zažít něco nového, stačí zvednout zadek a jít do toho!

ROMČA

ELITE VOLUNTEER

Mé jméno je Romča a s AR teamem spolupracuji od roku 2015. Kromě dobrovolničení na tomto závodě, se stavím i na start jako závodník. Army run mne obklopuje ze všech možných stran a já jsem pyšná na to, že mohu být jeho součástí. Pracuji jako zdravotní sestra a jsem tedy ráda, když mohu vyběhnout do jiného drilu a nemyslet chvíli na povinnosti spojené s prací a domácností. Je to skvělý zážitek, když víte, že jste součástí něčeho tak výjimečného, jako je tento závod!!! Proto neváhejte a přijďte mezi nás. Ať už jako dobrovolník nebo jako závodník!! Těším se na Tebe!
Proto neváhejte a přijďte mezi nás. Ať už jako dobrovolník nebo jako závodník!! Těším se na tebe!

ŘEZŇA

ELITE VOLUNTEER

Ahoj. Jmenuji se Martin. K Army runu a ORC jsem se dostal úplně náhodou, když jsem nahradil kamaráda, který si zranil koleno. S pořádáním AR pomáhám od jeho prvního závodu v roce 2014. Kromě jednoho závodu jsem žádný nevynechal. Obvykle mám na starosti registraci a značení příjezdu, takže pokud bloudíte, můžu za to já. AR připravuje super parta lidí, proto se dneska už jiných závodů ani neúčastním. Pokud se rozhodnete závodit, nebo nám pomáhat, určitě zažijete spoustu adrenalinu a srandu.

LUCIE

ELITE VOLUNTEER

S AR jsem se seznámila díky události na sociální síti. Přišlo mi to jako výzva už jen proto, že miluji sport a adrenalin. Hned první den jsem poznala spoustu nových, příjemných a hlavně zábavných přátel. To je jeden z důvodů, proč se už těším na další AR. Nejlepší na tom všem je ta atmosféra a podpora ostatních. Kdo to nezažije, tak nepozná tu správnou sílu, tlak a výborný pocit, když někomu pomůžete a vrátí se vám to zpět.

PAVEL (ČAHOUN)

ELITE VOLUNTEER

Army Run? To byl jen inzerát na dobrovolníky pro nově vznikající závod. No prostě lákadlo pro blázna jako jsem já na tento typ závodů. Teď je to pro mě v podstatě srdcová záležitost. Nová přátelství, parádně strávené prodloužené víkendy a možnost podílet se na lepší kvalitě celého závodu. Je skvělý sledovat, jak si Vás závodníci více a více pamatují a vědí, že tam příště budete zase a to nejen jako dobrovolník, ale i jako závodník. Bez Army Runu si závodní sezónu už zkrátka nedovedu představit!

HANČA

ELITE VOLUNTEER

Ahoj, jsem Hanča. K Army Runu jsem se dostala v roce 2015, kdy jsem si zaběhla svůj první závod ve Vyškově. Další rok následoval závod v Hluboké nad Vltavou a poté jsem se připojila ke skupině dobrovolníků. Poznala jsem partu skvělých lidí, se kterými se ráda potkávám znovu a znovu na dalších závodech. Studuji veřejnoprávní školu, proto je pro mě Army Run ideální volnočasovou aktivitou a k závodům mám blíže.

DAVID

ELITE VOLUNTEER

Ahoj, já jsem David z Jihlavy. K Army runu jsem se dostal poprvé v Černé v Pošumaví. Byl to můj první extrémní překážkový závod ve funkci dobrovolníka. Chtěl jsem vidět, jak vypadá závod i z druhé strany překážek. Army run má suprovou atmosféru a jsem moc vděčný za lidi, co jsem tam poznal. Závod si užívám jako běžec i jako dobrovolník a věřím v jeho skvělou budoucnost 😎

DAVID

ELITE VOLUNTEER

Army run a já. No, co k tomu napsat? Když jsem začínal před 3 roky s OCR, tak mě vůbec nenapadlo vypomáhat, ale Army run na svých stránkách nabízel možnost dělat dobrovolníka. Tak jsem si přečetl, co za to získám a zkusil jsem se přihlásit. Bylo to na první Vyškov, který Army run pořádal. Když jsem tam strávil týden a poznal lidi, kteří závod mají na starosti jsem si řekl, že pojedu i na další. To jsem ještě nevěděl, že budu jezdit na všechny a úplně mě to pohltí. Čím víc jsem jezdil, tím víc jsem poznával ostatní. Zkoušel jsem dobrovolničit i u konkurence, ale nechovali se tak, jak jsem to poznal na Army runu. Takže jsem zůstal věrný Army runu a už je to 3 roky. A světe div se – stále mě to baví. Přemýšlím, jestli je to kvůli tomu, že jsem takový blázen nebo že mi to připomíná dětství. Kdy jsme byli malí, byli celý den venku a blbli za každého počasí. Hlavně bych řekl, že mě to stále láká kvůli lidem, které jsem za tu dobu poznal. Když přijede někdo poprvé dělat dobrovolníka na Army run, tak se k němu všichni chovají jako sobě rovnému. A to je důležité. Nikdo se nad nikoho nepovyšuje. I když přijede třeba jen na jeden den, i tak si ho váží. Vždyť bez nás by to nešlo! Sice se tam člověk nadře, ale vypadne ze stereotypu, co má doma. Pokud bych to měl nějak uzavřít – Army run je pro mě druhá rodina a jsem moc rád za to, co pomáhám budovat už 3 roky a kam se Army run za tu dobu posunul. Dokud bude Army run, budu se stále snažit jezdit 😉