Změny v registraci

ZMĚNY V REGISTRACI

Přeregistrace

Pokud se z nějakého důvodu nemůžeš zúčastnit závodu, svůj start předáváš náhradníkovi. Na e-mail info@armyrun.mtmsdev.com pošli své jméno a kompletní registrační data náhradníka (jméno, příjmení, adresa, e-mail, telefon a datum narození) a do předmětu napiš „přeregistrace“.
Pokud jsi byl registrovaný v týmu a tvůj náhradník s ním běžet nechce, připiš toto do e-mailu, náhradník může běžet jako jednotlivec nebo člen jiného týmu. Podmínka je, že původní tým musí zůstat minimálně dvoučlenný, jinak bude zrušen.

Doregistrace

Máš zaregistrovaný tým a máš dalšího zájemce, který se k vám chce přidat? Tak stačí, když se zaregistruje jako jednotlivec, startovní vlnu vybere dle volné kapacity a do poznámky v registračním formuláři připíše název týmu.
Po uhrazení startovného (týmová sleva již není možná) je závodník zařazen do týmu a tím změněna i startovní vlna na týmovou.

Dodatečné vytvoření týmu

Jste minimálně 2 registrovaní jednotlivci a chcete dodatečně vytvořit tým? Na e-mail info@armyrun.mtmsdev.com pošlete vaše jména a název vašeho týmu.
Při dodatečném vytvoření týmu z již uhrazených registrací není možné zpětně udělit týmovou slevu.